| BubleBluexD a întrebat:

Vreau si eu ghicitori despre lemn rolling on the floor
Ceva gen "Ce lemn este de culoare rosu` inchis... si se poate face >maobila?---ciresul"
Cele mai multe [legate de lemn] primesc fundita love struck
Multumesc [scuze categoria... am nev de raspuns urgent si asta`i cea mai vizualizata:-s]

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa ghicesti la Dragoste si sex?

| BubleBluexD explică (pentru anonim_4396):

Mi-am cerut scuze pentru. alegerea categoriei rolling eyes... dar ce naiba vrei sa fac happy. Categoria "Dragoste si sex " e cea mai vizualizatawinking. Daca nu ai un raspuns pentru. mine straight face nu mai rapunde straight face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BubleBluexD):

Raspunsul meu este sa respecti regulamentul.Ok?

| BubleBluexD explică (pentru anonim_4396):

rolling eyes... Mda. fix pe mine te`ai gait sa ma vezi ca nu respect regulamentullaughing
Mai cauta :* o sa gasesti si p altii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BubleBluexD):

Stai linistita ca nu esti singura persoana pe care o vad.