| lc13cm3 a întrebat:

Peste aproximativ juma de ora va fi vara.Vreau niste idei despre ce as putea sa fac vara(nu doar in vacanta). Vreau sa fie ceva cu prietenii si foarte foarte foarte distractiv si nu ceva obisnuit ce face toata lumea.Si niste idei despre ce sa fac in ore cand ma plictisesc.Si mai vreau si niste melodii pentru inceput de vara. Dau funda la cele mai multe idei(daca sunt ce am cerut eu). happy

5 răspunsuri:
| AndreYStaR a răspuns:

La ora 00:00 iesi afara, iei o ingetata sau ceva rege, si intimp ce savurezi te gandesti la verile trecute, amintinduti de momentele frumoase! ar fi o idee

| lc13cm3 explică (pentru AndreYStaR):

De unde iau inghetata?

| Gabriel_Nicolae_1968 a răspuns:

Te duci cu iubita sau iubitul tau la o intalnire la patinoar sau chiar la un film

| Gabriel_Nicolae_1968 a răspuns:

Daca nu ai iubit du-te cu prieteni tai cei mai buni sau prietenele tale