| eubha a întrebat:

Vreau si eu niste stsuri de indiferenta mai noi fundita celor mai frumos si multe statustongue:X

4 răspunsuri:
| Lluvia a răspuns:

Degeaba te intorci si ma privesti. degeaba ma strigi. am uitat cine esti!

Nu stiu cum suna, dar fericirea mea consta in a fi impreuna...

Acum dintre pahar si suflet.habar n-am care-i mai gol.

Viata mea se stinge ca fumul de tigara, belele apar ca... trenurile n-gara, prietenii se vand... ca tarfa de aseara!

E un pic ciudat cum poate Cineva s`alunge toate Ploile ce`au curs intr`una in viata ta...

Mi se intampla uneori…Sa ma framant prea mult…Pt o persoana fara importanta!

Pt.c sa iubesti...Sa devii dependenta d pers.pe care o poti pierde intr-o secunda?

O femeie este femeie pana in ziua cand moare.Un barbat este barbat atata vreme cat il tine...

Intotdeauna i-a fost dor de mine.dar a fost prea plin de el ca sa recunoasca.

A trecut o zi, parca a trecut o saptamana ...Defapt nici n-a trecut si te vad cu ea de mana...

Gandul meu la tine zboara... sper sa si ajunga...

Vezi tu oricat pare a fi de greu peste toate se trece si ceea ce'mi place mai tare e ca prezenta mea nu te lasa rece... [:X]

Si daca nu ma vezi plangand...nu inseamna ca nu ma doare!

╔══╗
╚╗╔╝
╔╝(¯`v´¯)
╚══`.¸You... ♥

Si daca vrei sa faci ceva pentru noi...DA TIMPUL INAPOI.

El, el ar fi fost aceea amintire de neuitat!

cand iti spuneam TE IUBESC eu nu glumeam! straight face

Ce te face sa crezi ca vOoi fii acOlO cand ma vei cauta?!

Câte lacrimi ascunse în spatele unor false zâmbete.

Numar Femeile pe care le porti Seara, si o incercuiesc pe Cea care si-a castigat dreptul sa deschida fereastra Dimineata! devil
Mi-e dor de inca un zambet. am pus atata suflet...

Ti-as cere timpul sa-l opresti...

Poftim.Suna`ti Iubitul...Da Vezi Ca S`ar Putea Sa Fie Cu Minelaughing
Doar un raspuns daca mi-ai da! CE NU AM EU SI ARE EA?

Si totul se termina cand unul din ei uita. Uita ca celalalt n`o sa uite niciodata.

E ciudat cum fara el te doare!

Esti timp pierdut, Capitol sters!

Și oricât ți-ai dori el nu se mai întoarce.

| Allexaandraa a răspuns:

"Mint, sunt falsa, sunt egoista, iti zambesc desii imi esti indiferent, te ascult desi putin ma intereseaza ce spui`te intreb desii nu ascult raspunsurile tale`"

- Traieste clipa si **** momentu'.
- Incerc sa ascund calvaru numit depresie si zambesc fals doar pentru buna impresie
- Un suflet de copil ce refuza sa creasca. ti-am spus! mi`e egal cu 0 ce spune lumea asta proasta
- Ea mai crede si-acum in iubiri ce nu dor. Dar stie ca-n zori toate visele mor. Ea plange in somn si rade prea rar. Dar ea vrea si acum sa te vada macar:X
Prea gandesc pentru loseri!
Prea prost ca sa fi loser
Sau DND ia vezi ma gasesti in buzunar?

Azi la modă e. să ne pierdem minţile.

Viaţa nu-i roz! Eu o vopsesc în verde! Am pierdut tot! Deci nu mai am ce pierde! Nu beau de supărare! Eu beau de sete! Sunt la poarta Iadului şi tai bilete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin definiţie, omul nu este diferit, ci indiferenţa sa este cea care face diferenţa.
Indiferent cat de mult sufar...lumea nu se va opri in loc pentru durerea mea...
Tine minte stii prea bine` Ca privirea mea nu minte! De azi am un singur scop! Sa pun fericirea mea pe primul loc!
Si cand nu v-a mai avea cine sa te ingrijeasca, eu voi fi aici! Te iubesc
Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ
Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate
Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata, Sunt o fata RASFATATA
Prieten ca tine gasesc la orice colt de strada.
am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat...

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

Daca razi, toti vor rade cu tine? daca plangi, vei plange singur
Lasa-ma cu texte ca iti pasa sau conteaza, lasa-ma cu lumea care nu ma agreeaza. Daca ai trecut de spini ai ajuns si la petale, la momentele speciale care dau vietii culoare!
nu sunt fata pe care poti s`o prostesti! Sunt fata pe care trebuie s`o iubesti,; Xfata pe care trebuie s`o respecti si tot fata care te va face sa regreti:X!
Prietenii falsi sunt ca ciocolata.Cauzeaza diabet.
Un cerc de prieteni nu il faci cu compasul.
De obicei te duci in cluburi de noapte. Crezi ca masina ta ma da pe spate. Parfumul greu pluteste'n aer. Asta e portret robot. De fraier.
Ma vrei inapoi? Eu nu. Nu te baza pe faptul ca m-ai facut odata sa plang. Acum e tarziu.
Orice baiat merita o a doua sansa... evident cu o alta fata
u ai fost doar o lectie pe care a trebuit sa o invat, acum este timpul sa invat si altceva!
Am avut multe dorinte care nu s`au implinit...Am facut multe greseli dar pe toate le-am platit!
Las in spate amintiri ce dor, n-am nevoie de aripi sa zbor!
Nu`mi lipseste nimic in viata asta, deci nu mai cedez pentru nimeni.Nu las de la mine decat atunci cand stiu ca o sa`mi fie mie bine!
Nu exista cai gresite,doar drumuri alese prost,nu exista "nu pot",doar"nu vad nici-un rost",nu exista bun simt, doar buna purtare, nu exista dragoste, doar senzatie de atasare