| mikamary a întrebat:

Vreau si eu cateva stsuri noi de indiferenta plzz :X:X:X dau fundita

Răspuns Câştigător
| Iuliaa_8128 a răspuns:

Regreti ca ai renuntat? Ramane de vazut! happy

De dor te-as suna. Sa te intreb ceva`. Asi` vrea sa stiu. Daca `i tarziu sa mai fim cum am fost` straight face"

DaCa iti plaC ochii mei PleC cu tine unde vreiii
Aveti acelasi nume, alt caracter. M'as arunca pentru fiecare. de la parter!
Sti ca oamenii nepasatori dau sfaturi de ****!
Uite cum e: dragostea, inseamna durere,cand numai unu' da si celalalt o cere. )
Aiurea spun ca o sa imi treaca,aiurea sa iubesti nu-i o joaca,aiurea sa ma mint e o prostie,aiurea,pentru ca mi se intampla chiar mie. ))
Se-ntampla iar,a cata mia oara,a cata mia seara? Cuvintele sunt grele si au inceput sa doara, privirile sunt rele si nervii au inceput sa sara. )
In continuare pentru tine am sa-ncerc sa-ti demonstrez ca ce-ai facut tu nu e drept. )
O roade ca te vede cu altcineva, ii frangi inima.nu te mai juca! Daca o iubesti, bine. daca nu...PA
Nu-i cauza si nu e nici efect in toata inclestarea asta mare,iubirea noastra toata-i un defect,fereasca Dumnezeu sa se repare. ))
Sunt fractziuni de secunda,cand simt ca te dispretzuiesc,ce trist ca-n rest... sunt proasta si te iubesc,si te tot cert,da'ncep sa obosesc. Deci,plec... nu imi doresc,dar nu prea-mi dai de ales. )
Nu te mai cunosc de vreo saptamana,ca ce spun altii una dac'o spun eu nu'i buna. Am privit in urma des cu ochii goi,m-am pierdut in fum, praf si foi,ca sa uit de noi.
Ce rost are timpul,daca nu suntem noi,pentru iubire e nevoie de doi.
Te va astepta,si când te va revedea din nou,te va privi asa cum nimeni nu te mai privise pâna atunci,iti vei da seama,pentru tine,ea a fost mereu. )
Pleaca cand te supara mereu,ii pare rau ca n-are tupeu sa vorbeasca, sa-ti spuna ca tine la tine,de asta tot pleaca, de asta tot vine,daca nu tu, atunci cine? )
Daca raiu e pe Terra noi nu traim in el. )
Acum iubirea a trecut, si-a facut loc urii,si-ti vad doar zambetul pervers din coltul gurii. )
Stii cum e lumea,vorbeste.dar ai si tu grija sa nu mai faci.
N-ai auzit din gura mea cuvântul "Te iubesc",ti-l spun doar noaptea când dormi, si-atunci ti-l soptesc.
Tu sa fii averea mea cand am zero pe cecuri. )
Tot ce-mi doresc acum este sa fi aici si nu acolo. )
Spun ca plec azi, da' o sa ma-ntorc intr-o zi. )
Ca prin minune apare, apare el,ca prin magie dispare, dispare el. )
: Dragostea adevarata vine putin cate putin. )
Acum umbla, prin farmacii sa-si ia seringa, fiindca placerea la tigare incepusa sa se stinga. |
Mult nu mai dureaza si o sa fie bine, vreau cu nerabdare sa fiu langa tine. )

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Poate te intereseaza si:
http://sts-sts-sts.blogspot.com/

| Kataloasa a răspuns:

Ai intalnit atatia badarani ce te-au dezamagit!

Si nu, nu mi-e dor

Atâta timp cât nu-ţi pasă unde eşti, nu te poţi rătăci…

Noua din zece lucruri ma fac mai rece!

Să mor dacă ştiu ce`i in capul tău, şi să mor dacă vreau să aflu!

Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Iubirea ta? Mi'a lasat un gust amar si ATAThappy

Putine dar sper ca ti'au fost folositoare.big hug
Fundilove struck?batting eyelashes

| corinusbebelus a răspuns:

Zâmbe`te chiar dacă ai să cazi! Chiar dacă soarele apun si azi!

As vrea să poti să te vezi prin ochii mei, numai asa ti-ai putea da seama ce mult însemni pentru mine.

Si da! Mai am acelasi vis, dar oare iti mai pasa?

Cate promisiuni false nu ti-a facut? si de cate ori iti spuneai" de maine am sa-l uit"?

O vezi... zambeste dar in sufletu' ei inca te mai iubeste; x!

Mă vei urma : * Te voi urma. Şi mâna mea o va ţine strâns pe a ta ` > : d