| Catalina2000 a întrebat:

Vreau si eu o reteta simpla de gatit daca se poate un desert, vreau ceva simplu si rapid... daca aveti un video ar fi minunat, daca nu, puteti sa o scrieti happy

4 răspunsuri:
| alinae a răspuns:

Intra pe www.retete-prajituri.eu,si acolo vei gasi mai multe retete de clatite, chiar si de post. Sper ca te-am ajutat.:d

| viky98 a răspuns:

Http://www.bucataras.ro/ Incerca site-ul asta.Sunt retere bune aici.

| LadyD_6724 a răspuns:

Http://www.bucataras.ro/retete/prajitura-cu-visine-23679.html
:) uite un link, sper ca ti-am fost de ajutor!:P

| Tina4ka_4788 a răspuns:

Cauata in google de ce mai ai internet...