| DaDuSH a întrebat:

Vreau si eu sa imi testez cunostinta despre desenebig grin asa ca as vrea sa imi puneti intrebari despre desene( de pe CN, Disney Chanel, mini max etc) si eu am sa raspund

Răspuns Câştigător
| Skiper a răspuns:

1. Mai mult de 10 ani cred ca nu ai
2. Sati facem pe plac la TPU ajutam pe oricine
3 (A). Ce arme foloseste batman si ce puteri are (B). Numele si puterile echipei Tineri Titani si (C). cum se numea sabia lui yhuyasha. Sper ca te ajuta intrebarile astea! Dami fundita!

6 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

De ce il fugareste Tom pe Jerry si cand il prinde nu prea e in stare sa il manance? Si de ce chiar daca il baga in gura, tot iese? De ce, macar in ultimul episod nu l-a mancat?

| Deleb a răspuns:

Hei big grin
1). Cine a trecut printr-o fantana si a ajuns in Japoina Feudala?
2). Pe cine a intalnit Kagome langa un copac?
3.)Pe cine intalnesc ei,(Iunyasha si Kagome) un tip numit monk.numele?
4). Care era obsesia/placerea monkului? laughing

| Skiper a răspuns:

Bravo Felicitari happy Ynuyasha sabia se numeste tesayga sau ceva in genu vad ca te pricepi apucate de pictura daca tot iti plac deseneaza unele jocuri care iti plac sau desene este o arta magnifica parerea mea happy

| DaDuSH explică:

1. am 12
2 mersi
A axplozibile, grenade, cutite, nu are puteri(decat in ep. cu templul, unde a ales sa devina liliac)
B Cyborg-lasere, computere
Raven-puteri intunecate
Robin-nu are puteri
BeastBoy-se transforma in animale
StarFire-puteri extraterestre
C habar n-am

| DaDuSH explică:

straight face asta e simplu, daca l-ar manca Tom pe Jerry ce-ar mai face tom? pe cine ar manca? si dc il fugareste? pai pune tu o pisica si un soarec im preuna, ce crezi ca fac? s*x? si cand il baga in gura el iese ca: ori are un ciocan si ii sprge dinti, ori e mort beat si nu stie ce face si... uiatte la episoade si aflystraight face
si mersi skyper ams a incer + imi place sa desenezbig grin
P. S. il stiam pe iunyasha era pe... AniMax parca deapt prima oara acu 5 ani era A+ marog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da