| Gabriello02 a întrebat:

Sunt elev in clasa a 8-a si sunt foarte ingrijorat deoarece testarea nationala se da din romana si mate si problema e ca de 2 ani nu am mai invatat la mate, eu nu vreau sa merg la meditatatii, nu stiti exista vreun site unde pot gasi lectiile la matematica din clasele 6, 7 si 8.

5 răspunsuri:
| Reigns a răspuns:

Ia meditatii, o sa te ajute mult. Daca te uiti pe net nu o sa prea intelegi, dar profesoara care iti da meditatii o sa iti explice mult mai bine si mai pe intelesul tauwinking. Asta daca chiar vrei note mari la evaluari.

Succes!

| oanaX a răspuns:

laughing)) fa meditatii e singurul fel prin care poti recupera. ar trebui sa fi constient la varsta ta de asta. chiar daca iti cumperi toate manualele sau iti iei lectiile dp net tot nu vei intelege pentru ca un meditator iti explica si te corecteaza daca gresesti

| adi4fotbal a răspuns:

Mai bine iti cauti manualele din clasele respective pentru ca din ele intelegi mai bine decat de pe internet.

| RELIABLE a răspuns:

Nu-ti face griji ca aceste note nu se trec in catalog nu se comunica public si nicu poate nu ai sa stii nota am dat si eu testul la mate sunt in clasa a 11-a si am luat 1.50 am bifat la nimereala ca e test grila. succes

| MiniieKidda a răspuns:

Chestia e ca tu nai invaat nimic oh go on faptul e ca tu ti-ai aruncat caietele din clasa 6-7 si numai sti cum era lectiile
P.S nu-ti mai arunca caietele de la anul trecut (:
Si ar fi bine sa iei caietele de la un coleg ceva. daca vrei sa iei invati daca nu stai p mess si stai pe facebook devil
Acum pa :*
NU cer funda =]]