| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi online subiectele de la testarea nationala 2010 la limba romana?

Răspuns Câştigător
| βÚβÚ a răspuns:

Buna!

Gasisem mai de mult un site, de fapt mi-l daduse o colega cu modelele de testari nationale pentru admiterea la liceu 2010-2011 insa nu l-am mai gasit :(
Insa am gasit inca un site asemanator : http://mate.info.ro/MaterialDescription.aspx?ID=1390
Sub titlu gasesti un buton unde scrie : descarca;)
Fisierele sunt la fel insa siteul difera. Sper ca te-am ajutat si bafta cu examenele;)

6 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Http://www.model-de.ro/index.php?pag=6&id=185
(dac nu oto raspunde niumeni funda te org)

| glamour a răspuns:

Pe edu.ro

| glamour a răspuns:

Pe edu.ro la sectiune de testari nationale, subiecte.

| geaninutza_8279 a răspuns:

Ai incercat pe www.edu.ro?