| RurkOne a întrebat:

Vreau si eu un hack de fierar pe metin 2 ro pls laughing)

6 răspunsuri:
| AndreeeexD a răspuns:

Nu exista asa ceva laughing

| Cosmynelo10 a răspuns:

Am gasit eu unul care iti mareste rata de reusita cu 62% si nu cere uppgrade, doar 10k pentru fiecare pluswinking ii super fain, mai are si pentru JD, alapt MD e doar pentru aia cu premium laughing, iti da arme si itm negociabile (ex: fms+9, medalii de cal, iarba, gheare dragon, smoking, frizuri, schimb/adauga bns ) are si fishbot incorporat dar iti zic ca no sati foloseasca laughing, are si generator yang 10kk odata la 12 ore tongue, la mine merge si sunt ff bucuros ca il am laughing visul oricarui copil laughing) versiune cu trade hack o sa apara pe 12/07/2013.
Bafta happy

| RurkOne explică (pentru Cosmynelo10):

Da frate bine ca nu spui si de unde sa il iau...

| DaViDuL a răspuns (pentru RurkOne):

Auzi RurkOne, hackurile nu se iau de pe net ca asta ar insemna sa iei virusi, hack inseamna sa iti iei tu un program de vreo 4 milioane si inca ceva{nu mai stiu} si iti faci tu singur hack-ul.

| nemilosul a răspuns (pentru Cosmynelo10):

Da ma si noua linkul

| Cosmynelo10 a răspuns (pentru nemilosul):

Nu am un link de unde sal fi descarcat, cii am un prieten care e uimitor cand vine vorba de PC-uri si hack-uri. Inca mai am hack-ul dar o scazut rata pana la +47% deci nu mai e 62% sad, dar tot ii bine. Ma enerveaza si pe mine cat si pe el ca se tot fac uppdate-uri la joc si trebuie sa lucreze la fiecare uppdate cam vreo 2 sapt sa scape de bug-uri. Nu e asa usor sa ai un hack pentru fierar. Aaaaaa si am uitat acu nu mai merge la fierarul din sat straight face mere numa la aia de bresla sad sau Dt.