| Ruxandra100 a întrebat:

Vreau si eu un site de unde pot lua poze pentru o pagina, numele paginii este A Girl'S Dream si nu mai stiu ce sa caut pe google. Dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CristinaMaria1D a răspuns:

Http://www.weheartit.com/ :)

5 răspunsuri:
| Miruniky a răspuns:

Uite aici: http://hannahrjones13.buzznet.com/photos/iseewhatiwannasee/list/?p=2
Sunt foarte multe pagini cu astfel de poze si exprima foarte multe lucruri. Le poti alege pe cele mai sugestive pentru pagina ta. Mie mi se par chiar ingenioase. Sper ca te-am ajutat:* fundita?:>*

| Ruxandra100 explică (pentru Miruniky):

Pozele mi-au fost de mare ajutor.Multumesc!

| BlueByte a răspuns:

Deci sa inteleg.Tu vrei poze despre A Girl's Dream sau cauti un site cu acest nume? Fii mai precisa!

| IMS a răspuns (pentru BlueByte):

Vrea poze pentru o pagina care se numeste asa. Ma rog detaliul asta nu era prea importantlaughing

| Ruxandra100 explică (pentru IMS):

Ba da era important, sa se stie despre ce sa fie pozele.Nu?