| IAmSoDifferent a întrebat:

Vreau si eu un titlu mai special in engleza pentru un articol in care am descris statiunea Mamaia

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Depinde de publicul tinta si de ce ai povestit tu in articol, dar Mamaia deja a cam inceput sa capete faima de super-tare pentru clubbing - oricum in strainatate nu se sta asa de bine la asta, deci ceva legat de asta as propune. "Night & Day in Mamaia" ar fi ceva mai general, care ar acoperi prezentarea si a vietii de noapte, si a ce poti face ziua, sau ceva legat de partea de clubbing "Mamaia-Your clubbing holiday", "Mamaia-Best place for clubbing", ceva de genul...

4 răspunsuri:
| St3F4n a răspuns:

A place you can only dream of happy

| Muffins99 a răspuns:

The most beautiful resort in Romania sau
One of the most divine resorts. Sper sa te ajute***

| dyadiana a răspuns:

,,mamaia is so cool "sigur nu-ti va fura nimeni aceasta idee te asigur kiss

| Madalin7 a răspuns:

Dream Resort