| jrjrjeee a întrebat:

Cum vi se pare statiunea mamaia?big grin

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

E o staţiune drăguţă, cea mai frumoasă de pe litoral aş putea spune. Are şi preţuri mari, şi preţuri accesibile, e pentru oricine. Apa e ok, plajele sunt mai curate, cluburi, distracţie, tot ce vrei.
Însă o staţiune pentru tineret, mai frumoasă, ar fi Costineşti. Nu e la fel de luxoasă cum e Mamaia, însă sunt mulţi tineri, multe cluburi, muzică, o faleză drăguţă... Dacă aş avea de ales, aş alege Costineşti fără să mă gândesc de 2 ori.

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

E o statiune foarte frumoasabig grin O sa merg si eu acolo luna viitoarebig grin

| Petronela a răspuns:

E o statiune frumoasa.

| cryssu2008 a răspuns:

Statiunea Mamaia... Eu sunt din Constanta si m-am obisnuit cu preturile, deci in Mamaia nu mi se pare foarte scump. Apa in schimb nu e foarte ok. In Costinesti e mai buna. In rest e oks, in Mamaia, e bine sa te plimbi noaptea, e mai linistitor... A cineva mai spunea ca e de fite Mamaia, eu as spune ca Hotelurile din Statiune ar fi mai de fite, Rex, Iaki, etc.

| Xonia a răspuns:

Mie imi place, cu toate ca mai sunt si "unii"care sunt cam nesimntiti si arunca gunoaie pe plaja
Anul trecut am fost in Mamaia, si ma duc si anul acesta la acelasi hotel
Mie una imi place, marea e curata, statiunea e frumoasab-)

| BruneTTe a răspuns:

Mai buna decat celelaltelaughing si mai scumpa nitelhee hee