| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Vreau un site unde pot sa citesc gratis carti electronice. Dar carti gen:
Agatha Christie, Sara Shepard, Nick Hornby. Dau funda si multe voturi! happy

Răspuns Câştigător
| angelicsin a răspuns:

Descarca de aici https://www.dropbox.com/sh/wou6nha5d58dwo7/EaOdyoKxzW amsolut tot e in Romana pret a mai bine de 400 de carti le poti deschide cu office

5 răspunsuri:
| DanutzzaMaria99 explică:

Vreau sa fie in romana. Ca de exemplu Sara Shepard-The lying game e in engleza pe scribd big grin

| angelicsin a răspuns:

Personal iti recomand un ebook reader sau chiar o tableta. s-au ieftenit mult ambele. carti digitale gasesti multe dar nu pe net ca sa le poti citii de pe site-uri din cauza drepturilor de autor si majoritatea sunt in engleza, exista porgrame cu care poti sa citesti cartile digitale pe calculator formatele epup, mobi etc...

| angelicsin a răspuns:

Vrei carti in romana?