| ILoveMyBed a întrebat:

Wooz World-ul este online, adica platesc mai mult la factura de internet?

2 răspunsuri:
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Nu,chilllaughing
la nimic dp net, nu platesti mai mult la factura.happy
online, adica pe nethappy... nu e de downloadat[descarcat] in pc.

singurul lucru la care platesti pe net, e daca iti cumperi ceva dupa net, dar asta sigur, cu aprobarea ta, si nu prin factura, ci prin telefon [cartela] sau card bancartongue.

Funda?love struck

| XtmCamiii a răspuns:

Nu nu platesti nimic mai mult factura toate jocurile online nu au legatura cu facturawinking