| anonim_4396 a întrebat:

Wtf cat mai tine ploaia asta?
La munte ploua in fiecare zi.

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Să ştii că umiditatea din atmosferă s-a simţit şi încă se simte în toată ţara, nu numai la munte.
Pa-pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa sa ploua e racoare si bine

| Dariusuu a răspuns:

De Sâmbătă zice vreme caldă deci lasă puțin să se mai răcorească că nici să murim de căldură nu vrem.

O zi superbă îți doresc.

| anonim_4396 explică (pentru Dariusuu):

Mc.
Vreau sa simt ca i vara nu toamna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sint la munte dar ploua. Iar frig este deja de doua zile. Toti umblam cu pulovarase sau geci. Ploaia e buna pentru agricultura. Adevarat, noua celor crescuti in orase, nu ne place. Dar pentru a avea ce minca, suportam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si cat mai dureaza?

| ReusxD a răspuns:

PLouă in toată ţara nu numai la tine la munte.