| AdeNoid a întrebat:

X_~Aloha lumeehappyVreau sa ma inalt. vreo 5 cm vara asta. Daca fac inot am vreo sansa? Si nu vreau sa merg la baschet sau altceva...doar inot... functioneaza?

Răspuns Câştigător
| ovidiu96 a răspuns:

E foarte bine ca faci inot dar trebuie sa depui un efort destul de mare sa cresti 5 cm (cine stie?!?!? poate reusesti BAFTA) Fundita pls?

4 răspunsuri:
| AdeNoid explică:

Pai am zis 5 cm.nu pentru ca ma cred intr-un joc video aloo...dar o prietena de-a mea mi-a spus ca ea a crescut de la inot 7 cm intr-o varatongue

| Aesir a răspuns:

Ar trebui sa stii ca nu poti sa cresti 5 cm in doar cateva luni, procesul de crestere in inaltime nu e ceva ce poti grabi asa cum vrei tu. In afara de asta depinde si de inaltimea parintilor.Eu unul zic ca nu ai cum sa te inalti 5 cm in cateva luni e imposibil. Poate in cativa ani.

| qwertyz a răspuns:

Da

| Crivi a răspuns:

5cmlaughing vb de parca ai fi intr-un joc, dai edit si gata ai crescutlaughing)