| agent00o a întrebat:

Cum pot sa ma inalt un pic in vara asta? fara baschet

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cu inot si alte sporturi acvatice.

| EmaS a răspuns:

Mai sigur cresti facand un sport. Nu prin intinderi sau mai stiu eu ce.

| Coco2730 a răspuns:

Daca ai 13-14-15 intreaba-ti parintii, apoi medicul, daca poti incerca hormoni de crestere.

| LitlleBunny a răspuns:

Poarta mai bine niste toculete micute sau mari pentru varsta ta. Sportul face bine intr-adevar dar te voi dezamagi, nu inalta.Cat despre hormoni lasa ca nu prea fac bine pana pe la 18 ani.

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Înnot şi handbal. happy

| GabyZarny a răspuns:

Incearca sa te duci la inot

| EeErrorS a răspuns:

Inafara de baschet, inotul te mai inalta

| MAX_5318 a răspuns:

Si cum te inalta baskteul? eu am 1.68 si joc de 4-5 ani basket regulat, si tot atatia cm aveam si atunci...ca sa te inalti cred ca trebuie la bara de lucrat.