| ewer a întrebat:

Yo TPU! Am on întrebare… Am acces la zona Untold VIP în calitate de minor? Voi fi însoțit de un părinte, așa că bineînțeles consumul de alcool va fi interzis happy. Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Dandiiiiiiii a răspuns:

Daca va cumparati bilete asa de scumpe, aveti acces.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Minorii nu sunt acceptati la Untold.

| ewer explică (pentru Violleta2022):

Hey. Nu este adevărat! Majoritatea prietenilor mei sunt minori și au fost cam toți la Untold. Informează-te mai bine data viitoare atunci când vrei să dai un răspuns.
Doar ca să știi, scrie pe site-ul oficial Untold cum că minorii între vârstele 14-17 (categoria mea de vârstă) au nevoie de actul de identitate și acordul părinților. Dar și un bilet, bineînțeles laughing.
În cazul meu, nu am nevoie de niciun acord scris al părinților având în vedere că unul dintre părinții mei vor merge cu mine la festival.

| Violleta2022 a răspuns (pentru ewer):

Ba este adevarat, doar ca te-au mintit pe tine... legal NU este voie sub 18 ani!

| ewer explică (pentru Violleta2022):

Cine să mă mintă? Site-ul oficial Untold? Mă îndoiesc laughing. Dar în fine, crezi ce vrei… I couldn’t care less tbh lol