| N1m3n1 a întrebat:

Ziceti cate comedii stiti de la cele mai vechi la cele mai noi cu sau fara adolescenti nu conteaza.

Sunt un fan al genului "comedy" va rog comedii tari deoarece sunt foarte glumet si nu rad din orice gluma.

Stiu ca sau facut n topicuri de acest gen dar toate le-am vazut laughing
Pentru cela mai bune comedii

5 răspunsuri:
| Amaya a răspuns:

Horrible bosses - Absolut genial.
http://www.youtube.com/watch?v=mh9cG5dzs-U

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Iti recomand the hangover amandoua partile e chiar total filmulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci: pantera roz, rango, nasa- godmother 2011, lacomia -greedy, flypaper, bad teacher, si daca vrei comedii de scurt timp fa-ti cont pe www.220.ro :)

| Cherry a răspuns:

Gravidul
Acasa la coana mare
baby on board
LOL
american pie 1, 2, 3,4