| IsiR a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste intamplari amuzante la care sa mori de ras! funda pentru cea mai amuzanta!

4 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Poi stai sa vezi. Eram pe plaja am castigat impreuna cu prietenii mei and my love struck o excurisie gratutita la mare. L`am lasat pe love struck sa mearga cu baietii nu stiu pe undeva sa se imbete ceva de genu probabil. Am iesit cu fetele la cumaparaturi pe la ambulantii de pe plaja ne-am intalnit cu totii. Baietiki erau critza. Noi toate in costum de baie apara love struck si zice ce urmeaza acum[era si cam turmentatlaughing] deodata se sprijina de mine si cade peste mine si se uitat toata lumea I don't want to see i-am zis date jos mai ca ne facem de ras si el zice ee lasa si ma suruta odata, scurt asa[nu pot sa zic ca nu mi-a placutlaughing] apoi ma ridic il pleznesc si el ma arunca in apalaughing
Asta fusese anul trecut[2010]laughing.Doamne ma bucur ca nu a aflat mai nimeni de la mine din scoalaoh go on.Cam asta dar tu?smug

| Yourtruelove a răspuns:

Vaiii laughing) Am fost cu gasca la pizza, iar dupa ce am terminat de mancat, ne-am asezat pe niste banci afara... Peste cateva minute a venit o tiganca la noi si avea un pachet de carti si tot ne spunea " Hai sa-ti ghicesc viitoru`; hai sa-ti zic cine te iuubestte" laughing) Si noi " Nu,multumesc, nu" Apoi tiganca a plecat, si pe banca vecina statea un batranel.a venit un Boschetar si s-a asezat langa el si l-a intrebat " Ce faci, mai tata?", si batranelul ii raspunde " Ma Cac" rolling on the floor)))))) Cand am auzit, am plecat repede pentru ca ne venea sa radem si duypa ce ne-am indepartat am pufnit toti in ras de ne-a auzit si boschetarul ala laughing)))) Funda? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un rrom, si ei erau foarte saraci.Intr-o zi cind toti eraau lihniti de foame tiganul a luat o hirtieasa mai mare si a desenat pe ea o mamaliga, brinza si o cana mare cu lapte.Cheama copii si le spune,"copii veniti si va uitati o singura data la desen si va va trece foamea".Se uita ei odata si vine un tiganus si ii spune tatalui."Tata da bunelu s-o uitat de 2 ori".

| mony_3128 a răspuns:

Un copil, ajuns acasa de la scoala, ii spune mamei:
-Mama, astazi toti au ras de un copil care a cazut in zapada, cu exceptia mea.
-Foarte bine, dar cine a cazut in zapada?
-Eu.