| JokeruROGaming a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri pentru Vodafone Smart II. (Nu 1 joc mai multe)

Răspuns Câştigător
| Dope a răspuns:

Subway Surfers for Android, Pou for Android, Temple Run/Temple Run 2 for Android, Zombie Run for Android. Mai sunt foarte multe. Mergi la 'Google Play' de pe telefonul tău şi alegi de acolo pe care vrei. Eu ţi-am zis doar cele care îmi plac mie. happy

2 răspunsuri:
| Dope a răspuns:

Toate jocurile pentru Android. Caută pe Google : jocuri pentru Android.
Trebuie să le descarci direct de pe telefonul tău, fiindca nu le poţi transfera din calculator. Baftă!

| JokeruROGaming explică (pentru Dope):

Nu stii niste jocuri?

| Dope a răspuns (pentru JokeruROGaming):

Subway Surfers for Android, Pou for Android, Temple Run/Temple Run 2 for Android, Zombie Run for Android. Mai sunt foarte multe. Mergi la 'Google Play' de pe telefonul tău şi alegi de acolo pe care vrei. Eu ţi-am zis doar cele care îmi plac mie. happy