| aideplmaideplm a întrebat:

Imi spuneti jocuri pentru Vodafone smart 2?

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Crezi ca la procesorul single si ram-ul de 512 mb o sa-i duca real racing 3, drag racing, fifa 14?
Stii macar cum arata telefonul?

9 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Pou, Hill Climb Racing, Flick Shoot, Subway Surfers, Traffic Racer, Dr. Driving, Candy Crush, Angry Birds (toate seriile) si cam atat.

| Antonescu13 a răspuns:

Poftim o mică listă:
-Bad piggies
-thunder racing 2
-cut the rope
-mega jump
-logo quiz
-basketball shoot
-hill climb racing
-speedx 3d
-bike race
-benji bananas
Cel mai bine e să intri tu pe Magazin Play şi să alegi ce-ţi place.

| KRISTINAxo a răspuns:

Cauta pe Google Play. Gasesti cate vrei :"3 Eu de acolo imi descarc pentru tableta.

| aideplmaideplm explică:

Nu vreau de pe google play. vreau cat mai multe jocuri COMPATIBILE

| Motzca_Seby_1997 a răspuns:

Tempe run 1 si 2 hill climb racing. real racing 3. drag racing. subway surfers. pou. candy crush... fifa 14... 8ball pool acestea sunt free din market play.
iar acestea sunt cu bani:
Minecraft poket edition
Construct simultor 14
. si multe altele. acuma depinde ce gen de jocuri iti plac
Funda?

| Motzca_Seby_1997 a răspuns (pentru DaftPunk):

Da... ca eu am avut unul dar l -am vandut si mi -am luat s 4 si mergeu jocurile

| DaftPunk a răspuns (pentru Motzca_Seby_1997):

Crezi ca la procesorul single si ram-ul de 512 mb o sa-i duca real racing 3, drag racing, fifa 14?
Stii macar cum arata telefonul?

| Motzca_Seby_1997 a răspuns:

La mine e bine... da-mi funda please. daca vrei imi poti spune ce gen de jocuri iti plac gen creativ. impuscaturi. arcade

| Adelina77 a răspuns:

Du-te in google play si gasesti acoo multe jocurii.Iti alegi singur.
FUNDA?

| A7exutzu2 a răspuns:

Pou, Hill Climb Racing, Flick Shoot, Subway Surfers, Traffic Racer, Dr. Driving, Candy Crush, Angry Birds, Temple Run1, 2
Astea sunt majoritatea care iti merg tote, pentru ca am avut si eu telefonul asta si astea me-au mers...iar celelalte se blocau sau altele...Multa bafta.