| anonim_4396 a întrebat:

1. Cine abuzeaza de functia de raportare? Intrebare retorica desigur. Apar si dispar intrebari si raspunsuri intr-o veselie. Ce propuneri constructive aveti? Poate se trezesc si adminii sa ia masuri.
2. Si apropo de trezirea adminilor, de ce nu se infiinteaza o categorie de "religie"? Sint o sumedenie de postari despre subiectul asta. Daca facem o socoteala, sint chiar mai multe intrebari si raspunsuri pe teme religioase, decit la alte categorii deja existente. Deci, cine e PRO si cine e CONTRA categoriei "religie"?
3. Cum a ramas cu propunerea lui MihaiBrasov, sa se infiinteze si o rubrica pentru "oameni mari". Ideea nefiind de a nu mai lasa copiii pe site, cum gresit au inteles multi, ci de infiintare a unei noi categorii, anume pentru cei mari http://www.tpu.ro/......-sa-ceara/ Cine e PRO si cine e CONTRA? Argumente de bun simt, nu certuri.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

1. Ia ghici!
2. Am facut si eu candva propunerea asta. S-ar evita multe razboaie prin infiintarea unei astfel de categorii, pentru ca nu-i nimeni suficient de masochist incat sa intre la o categorie care chiar nu-l intereseaza.
3. Buna idee - imposibil de realizat in conditiile in care, din spatele unui monitor, oricine poate spune orice despre sine, fara ca acel "orice" sa poata fi in vreun fel verificat.

5 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

1.Abuzeaza aplaudacii unei dive blonde.Adminii beau o bere la ora asta n-au timp de noi.
2.Sunt contra categoriei de religie.Credinta se simte, se traieste nu se trambiteaza pe la colturi si se bate cu pumnul in piept(vezi userul Ema)
3.Ar fi extraordinar daca s-ar pune in aplicare ideea lui Mihai.Dar as cere dovezi clare cum ar fi CNP-ul.Multi care se dau adulti pe aici ar zbura si la felul cum se exprima, gandeste si reactioneaza insasi zana blonda ar disparea din peisaj.Personal,nu cred ca a implinit 18 ani!
Am avut mai mult bun simt decat imi permite starea de spirit la ora asta, dupa o intrebare raportata azi si alta ieri de 11 ori.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu usnt de acord cu tot ce zici tu. ar fi fain sa se infiinte-ze si o categorie dedicata excluziv religiei, dar si o categorie care nu e permisa minorilor, adkk eu am 12 ani, si m-am saturat sa vad intrebari cu sex si prezervative, sarcini, si sperma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. *bate vantul*
2. Ar fi o idee foarte buna, mai ales ca se "razboiesc" peste tot astia cu religiile si non-religiile lor! Daca nu infiinteaza categoria aia o sa se mute si la "Hobbies &Pets" cu razboiul!
3. Si aceea este o idee buna, insa deja sunt destule categorii si tampite unele din ele, iar site-ul iar va intra in probleme tehnice interminabile! Eventual sa se organizeze mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-o intra site-ul in colaps daca se mai introduc niste categorii. Dar macar se mai aeriseste "stiinta si filozofie", ca e dezmat acolo de cind cu Marioara & co.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mai am o alta intreabare aici, daca nu te superi! Cine abuzeaza si de functia de vot? De cand m-am luat de @Jelli aia ma urmareste unu cu "securea" si "ma spinteca" la fiecare raspuns, la fel si pe cel care ma aproba! Nu ca imi pasa mie, chiar deloc! Insa nu are si el o un caine de hranit, sau o floare de udat in gradina?
Ii transmit ceva de aici, insa stiu ca oricum nu se va potoli: Get a life man!