| SaveTheNature a întrebat:

A luat cineva tricoul TPU de campion? cum se procedeaza in cazul in care castigi? te cauta ei? se dau pe marimi? Niste detalii ceva? vreau si eu un tricou. se gaseste si de cumparat?
dau funda.

Răspuns Câştigător
| Zatharra a răspuns:

1.Da.Subsemnata.
2.Îți trimit un email în care îți cer informațiile necesare(nume, adresa, mărimea tricoului etc.)
3.Da.
4.Da.
5.Detalii...păi s-ar putea să întârzie(îi înțeleg...).
6.Mă îndoiesc că îl poți cumpăra...
Baftă!

6 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Ţi se trimite un mail în care îţi cer datele personale şi mărimea ta la tricou. Aştepţi câteva zile, apoi cei de acolo te vor suna unde şi când să vă vedeţi. După aceea, îţi vor cere o serie de buletin şi cam atât. Nu se poate cumpăra...Trebuie să fii,, Campionul Zilei''.

| Iubibilăă a răspuns:

Iti cer datele personale pentru a sti cum sa fie tricoul si unde sa fie primit.
O zi buna.

| GaBrIeLa1994 a răspuns (pentru Iubibilăă):

Aceeasi persoana poate sa primeasca tricou de fiecare data cand e campionul zilei sau doar o data

| valentingb a răspuns (pentru GaBrIeLa1994):

Observ ca ai dat 300 de raspunsuri in cateva zile. Esti pusa pe fapte mari! happy
Pentru a castiga tricoul, trebuie sa stai macar 12 ore pe TPU.
Uite, trucuri pentru a castiga tricoul usor: Alege ziua potrivita.Cum? Jos ai un contorizator SATI. Intra acolo si vezi graficul cu numarul de utilizatori zilnici. Dupa cum vei obseva, se pastreaza o regula, graficul arata ca valurile marii, ca o functie matematica ori o unda radio, zi-i cum vrei. Alege ziua saptamanii in care sunt cei mai putini.
In al doilea rand, nu completa chestionarul in ziua aia. Nu stiu daca ai un chestionar de completat, esti inca junior, dar..intelegi. Chestionarul mananca mult timp, la 100 de raspunsuri, o ora dureaza doar chestionarul.
Nu-ti pierde vremea cu intrebari aiurea. Nu o intelegi, mai sunt 49 pe pagina aia, treci la ele.
Cu toate astea, nu te grabi. Eu am castigat de pe pozitia 4 si pozitia 2, ca numar de raspunsuri. Dar am castigat, de exemplu, 48 de fundite in ziua cand am castigat ultimul tricou, din vreo 180 de raspunsuri totale (sau comentarii, uneori oamenii cer detalii sau vor sa vorbeasca).
Nu da raspunsuri proaste, neingrijite, jignitoare, etc, intrucat nu vei mai avea niciodata sansa de a participa la acest concurs. Au fost si altii care au dat 300 de raspunsuri intr-o zi, dar inutile, grabite, lipsite de respect si implicare, si au fost descalificati.
Incearca sa te axezi pe anumite categorii.Din cate se vede, esti foarte implicata, ai sanse sa primesti titlul de expert daca impresionezi prin activitatea ta.
Categoriile Adolescenti si Dragoste si Sex arata ca si cum oricine poate posta orice acolo. Daca te implici, poti primi drepturi de moderator, si sa muti intrebarile unde trebuie.
Bun venit pe TPU si mult succes la castigat tricouri!
Nu uita sa urmaresti blogul, mai poti castiga si camere foto, telefoane, papioane, carti, etc. Completeaza macar o parte din Oracol, da-mi o cerere de pritenie, si apoi putem vedea cat de mult ne potrivimwinking
Daca nu iti place ceva pe site, raporteaza! Raporteaza direct la Contact daca vrei sa fii sigura ca se iau masuri.
Nu stiu ce sa-ti mai zic despre TPU. O zi faina!

| Morphines a răspuns:

Da, iti trimit un mail in care ti se cer datele personale - printre care si marimea pentru tricou. Apoi iti mai trimit un mail cand pleaca spre tine coletul si bun, gata. Nu se cumpara, din cate stiu. Daca vrei tricou trebuie sa ajungi campionul zilei...

| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a răspuns:

Nu il cumpara daca il cumperi esti dita mai trisorul.