| cristina10cris a întrebat:

Funda! Sunt curioasa cum e tricoul TPU? Dar vreau aceasta informatie de la cei care il au deja! E mare e pe marimi alea alea cum e scrisu cum e la material laughingprimesti numa tricou vreau detali.Merci!big grin

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?paged=2
Tricoul e produs de Stedman, in Bangladesh, materialul e bumbac 100%, culoarea portocalie exact cum vezi pe site, dar dupa prima spalare se cam duce. Dar nu asta e important, ci faptul ca dupa peste 100 de zile, s-au tinut de cuvant si l-au trimis, asta conteaza, s-au tinut de cuvant. Pentru a primi tricoul, Alexandra te va contacta si iti va cere date personale, printre care marimea (S, M, L, XL- L se potriveslte unui om de 85 Kg) pe care le va inscrie pe cutia in care vine tricoul frumos impaturit. Are un scris caligrafic! Partea frumoasa la tricou e zona cu medalii, tare frumoase.

| GaBrIeLa1994 a răspuns (pentru valentingb):

Tricoul TPU poate sa ii revina de mai multe ori aceleiasi persoane? de exemplu X a fost campionul zilei o zi din fiecare saptamana, timp de o luna, atunci primeste 4 tricouri?

| valentingb a răspuns (pentru GaBrIeLa1994):

Da, tricoul il poti castiga zilnic, daca ai timp de asta. Te poti uita aici sa vezi cine a castigat si cand:
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/
Pe langa asta, daca esti cea mai buna in saptamana aia, castigi si o cana personalizata.

| GaBrIeLa1994 a răspuns (pentru valentingb):

Am gasit acuma ca cica doar o data pe luna se poate lua tricoul

| valentingb a răspuns (pentru GaBrIeLa1994):

Ma rog, daca scrie pe blog, e oficial. Daca isi dau altii cu parererea...nop. In lista castigatorilor il vei vedea pe Darrio sau o vei vedea pe Legy, cu cateva titluri pe saptamana(nu pe luna).Si de asemenea am citit in comentarii, cand au fost livrate primele tricouri, cum cineva multumea pentru ele, deci, mai multe.
Uite ce zic eu: trimite un mesaj la www.tpu.ro/contact si intreaba despre asta. Nu se supara nimeni, nu deranjezi, si vei primi un raspuns clar, sigur, si tare frumos "ambalat";).
Daca esti sfioasa, intreb eu pentru tine, Gabriella :).