| anonim_4396 a întrebat:

A primit cineva cartela indygen pana acum?

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

La finalul Saptamanii Multumirii, noi vom trimite mai departe catre Indygen datele de contact introduse de voi in formular, iar ei se vor ocupa ulterior de luarea legaturii cu voi si expedierea smartSIM-urilor.

Alexandra - TPU

| antimulte a răspuns:

Eu doar ce am castigat ieri una, deci nu, dar o astept cu nerabdare. Am nevoie de netul ala pe mobil cand nu sunt acasa langa wireless big grin

| TPU.ro a răspuns (pentru antimulte):

Dupa cum i-am raspuns si lui Darksiders2: La finalul Saptamanii Multumirii, noi vom trimite mai departe catre Indygen datele de contact introduse de voi in formular, iar ei se vor ocupa ulterior de luarea legaturii cu voi si expedierea smartSIM-urilor.

Alexandra - TPU

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Încă NU a primit nimeni cartela!

Cartelele se vor distribui DUPĂ ce se termină promoţia ( după 21 octombrie ).

Vezi alte detalii şi la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4340

Vezi Regulamentul la linkul :
http://assetsro.tpu.ro/......pe-TPU.pdf

Vezi alte detalii pe site-ul Indygen :
https://www.indygen.ro/

Toate cele bune.

| vlad89c a răspuns:

Totusi cand o sa ma contacteze conectorul ala? laughing
Si daca am 5 mesaje dinalea ca imi multumeste careva primesc 5 cartele?

| TPU.ro a răspuns (pentru vlad89c):

Conectorul te va contacta la sfarsitul Saptamanii Multumirii, dupa ce va primi datele de contact din partea noastra. In plus, mai arunca o privire in mail, e posibil sa ai un e-mail + remindere ca acelasi user ti-a multumit, nu e vorba de 5 oameni diferiti. Alege-ti numarul ca sa te asiguri ca nu ramai fara el, sunt doar 2.000 de cartele.

Alexandra - TPU