| VirtualKnight a întrebat:

Salut,am castigat o cartela la concursul TPU si Indygen,insa nu ma contactat nimeni de ieri pana azi.Voi ati fost contactati? Daca da, cam dupa cat timp dupa ce ati primit email-ul?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Asa repede? Eu am castigat saptamana trecuta si azi am fost sunat, de fapt apelat ca nu am auzit telefonul si i-am sunat eu.

| AtateaConditii a răspuns:

Pe mine m-a sunat ieri la 10 seara.happy A zis ca primesc cartela dupa 10 zile. O sa te sune doar ca sunt multi pe care sa ii sune si va dura. M-a sunat la 2-3 zile dupa ce am primit emailul.