| SwAn a întrebat:

AJUTATI-MA! HELP! De fiecare data cand incerc sa dau un raspuns la o intrebare de pe TPU apas pe RASPUNDE si pagina mea e acoperita de un strat gri transparent si nu mai pot apasa pe nimic! Am tot dat REFRESH dar comentariul trebuia sa-l scriu din nou si tot nu mergea sa raspund! E asa de ceva vreme, va rog dac ma poate ajuta cineva!crying

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Incearca sa folosesti un alt browser (Google Chrome e foarte bun)!
Succes!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

De bun ce e siteul acesta...
pacat ca are aceste erori!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internetul e de vina... eu am parerea mea, ca orice site sunt necesar kp/s sau la siteurile mai mari mb/s depinde de interne, interfara TPU cred ca funcioneaza undeva la 100k/s si daca ai internet prin modem no sati atinga atata... sau netu mai prost prin cablu, incearca alt browser si poate va functiona, da sa stii ca netu e de vina
papa

| CARLI a răspuns:

Deci e clar ca calculatorul sau laptopul tau are virusi. Sper ca te-am ajutat

| passy100 a răspuns:

Buna! vroiam sa-ti spun ca poate ai ceva la calculator! deci instaleaza-ti neaparat windows-ul