| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Am adaugat din greseala o intrebare la favorite cum o scot de acolo.
ca nu are buton de scoatere are doar de adaugare.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsul tău îl găseşti aici: http://www.tpu.ro/......a-toate/._

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Esti expert TPU si nu stii o chestie asa simpla? sa ma iau de tine? nope.nu sunt atat de proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite un mesaj la contact in care soliciti stergerea ei de la "Intrebari favorite"si va fi stearsa(sau,in cazul in care nu este posibil, vei primi un raspuns de la administrator).In orice caz, poate dura in jur de 30 de zile pana va fi stearsa sau pana vei primi un raspuns.Numai bine.