| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa sterg o intrebare pe care din greseala am adaugat la favorite?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mie mi-a zis adminul ca intrebarile de la favorit nu se pot sterge.

5 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Nu se poate şterge. Stai liniştită, că eşti singura care-ţi vede întrebările favorite.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu cred ca se poate, sau macar eu, una, nu stiu.;[

| tpuu a răspuns:

Nu ai cum tongue.
trebuie sa intri la contact. si sa scrii acolo se problom ai pe site.
dar ask pe mine. am incercat si eu! si nu mia mai sters intrebarea oh go on. nu merge! happy
succes

| Denis470 a răspuns:

Nu prea poti...

| Yana_4447 a răspuns:

Offfsad ìi raspundeam unui nesimtit si fara sa vreau am dat pe adaugasad