| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un raspuns castigator pe TPU dar mi s-a sters-nu imi mai apare deloc la raspunsuri castigatoare.De ce si in ce conditii se pot sterge/nu mai apar la raspunsuri castigatoare? Ofer FUNDITA! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Nu doar raspunsurile castigatoare pot fi sterse toate raspunsurile pot fi setrse daca in urma unei raportari sau autosesizari adminii au observat ca raspunsul tau incalca regulamentul limbaj vulgar rezolvari de teme raspuns copiat piraterie etc te sfatuiesc sa intrebi contactul

| anonim_4396 explică (pentru LittleBugsBunny):

Si in cazul in care persoana care a pus intrebarea, o sterge mie nu imi mai apare raspunsul ca fiind castigator?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vezi dacă îţi apare răspunsul aici:
http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/

Pentru lămuriri poţi apela la Contact:
http://www.tpu.ro/contact

Dacă întrebarea ar fi fost doar anonimizată (ştearsă de către utilizatorul care a postat-o), răspunsul tău nu ar fi dispărut.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A fost șters acel răspuns odată cu întrebarea postată, la cererea expresă a utilizatorului sau al adminilor!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și asta te poate ajuta: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| Crazyfish a răspuns:

Na,te-ai fentat, ai raspuns la o intrebare pe care au sters-o.
Nu-i nimic, da' sa te uiti la ce raspunzi de azi incolo!

| Kaℓi a răspuns:

Probabil autoritatile TPU au sters intrebarea big grin cu raspunsuri si funde cu tot!

| andrei1237 a răspuns:

Nu conteaza daca ai primit sau nu fundita de la ei. Poti sa fi primit si fundita daca nu respecta regulamentul fundita este stearsa.