| BelieveinMagic a întrebat:

happy Cand deschid pagina cu profilul meu de pe TPU imi apare la raspunsuri castigatoare : 0, iar cand deschid punctajul apare 1 raspuns castigator. De ce nu apare si sus 1 raspuns castigator? (nu a aparut nici cand am primit fundita )

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deoarece programul afiseaza imediat punctajul si mai tarziu raspunsurile castigatoare, te poti uita la oricare utilizator, la toti este la fel, diferenta poate fi chiar si de 10 raspunsuri castigatoare(cel putin mie mi s-a intamplat asa). Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Dureaza pana se actualizeaza datele site-ului. In mod normal iti va aparea si pe profil acel raspuns castigator in cateva ore.
La mine de exemplu diferenta este de aproape 30 de raspunsuri castigatoare. Cred, ca unele dintre intrebari, la care am primit "raspuns castigator", au fost sterse/anulate/expirate. Toti cei, care suntem mai de mult pe site, avem o decalare mai mica sau mai mare. Insa raspunsul tau castigator sigur va aparea in curand. Succes!