| sweetys a întrebat:

Am o curiozitate. Cum de la mine imi corecteaza toate sau aproape toate greselile de scriere, dar vad raspunsuri si intrebari pe care trebuie sa le citesc de 10 ori ca sa inteleg ceva din ele fiindca au foarte multe greseli de scriere, si nu e vorba de cratima. Sunt litere lipsa sau scrise alte litere in locul celor care trebuie.

4 răspunsuri:
| tril a răspuns:

Din ce spui tu, alea sunt erori de tastare, din viteza. Insa cand e vorba de greseli gramaticale, e altceva, e grav!
Si, cine ti le corecteaza?

| sweetys explică (pentru tril):

Nu ma lasa sa postez pana nu este scris corect + ca imi apare si publica cu modificari, care unele modificari sunt corectiile aparute de la ei, se autocorecteaza singur greselile de toate tipurile.

| tril a răspuns (pentru sweetys):

A, robotelul!
Nu iti fa iluzii, robotelul ne corecteaza pe toti.
Chiar a fost o vreme cand ne "corecta"... gresit. Vad ca acum si-a revenit.
Dar acum, de ce ai scris "+" in loc de "plus"? Lene, nestiinta sau dispret?

| sweetys explică (pentru tril):

Nestiinta sau dispret de ce? Mai degraba lene. happy