| DjSkribu a întrebat:

Am o intrebare de exemplu daca am ip dinamic nu pot sa il fac ip static ca vreau sa-mi deschid un Radio si nu ma lasa ip... plz ajutati-ma cine cunoaste sa ma contacteze pe ID: skribu.skate

1 răspuns:
| titi a răspuns:

Doar daca iei legatura cu cei care iti furnizeaza netul.Mai e o posibilitate:nu scoti modemul din priza sau de la reteaua telefonica, dar nu e ceva sigur. Daca esti abonat ClickNet, da un telefon celor de la relatii clienti si spune-le ca vrei un IP static.