| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: pfff, ma fac de rusine...nah, asta este. dar de cand sunt eu pe aici pe TPU, nu am inteles niciodata la ce serveste categoria Comics. Glume? Reclame? benzi desenate? nu stiu... vreau sa stiuuuuu crying cine imi spune si mie?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Benzi desenate

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este o categorie care a fost creată special pentru benzi desenate, de care era plin la "Trivia/Amuzante", însă sunt mulți care postează greșit, neînțelegând ce vrea să inseamne "Comics".

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu'i nicio ruşine să întrebi ceva de genul. Şi da, pentru benzi desenate este concepută, deşi mai sunt şi alte aiureli pe acolo.happy

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Da, pentru asa ceva este facuta, ce ai spus tu.Si nu,nu te faci de rusine, TPU este un site care iti lamureste intrebarile, deci poti intreba orice fara strangere de inima!
O zi buna.

| SooJin a răspuns:

Nu te faci de rusine! Sa fiu sincera, nici eu nu stiu!

| anonim_4396 explică (pentru SooJin):

Da sad. dar eu vreau sa stiu sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci pot sa postez glume? pentru ca sa astept ha-ha-ha-urile scrise ale celorlalti? sau cum?

| monstrulet a răspuns (pentru anonim_4396):

Trivia/Amuzante e pentru glume, dar unii utilizatori de acolo sunt prea smecheri pentru lumea asta, sa nu zici ca nu ti-am zis.