| ButterflyButterfly a întrebat:

Am o problema: Cand imi apare la notificari ca cineva mi-a raspuns la o intrebare, dau click sa vad raspunsul. Cand dau imi apare pagina principala (HOME). ce sa fac? Am incercat sa vad raspunsurile la 'raspunsurile primite' si nu pot sa le vad. Daca vreun raspuns ma ajuta la o problema? ....eu nu pot sa-l vad! ce sa fac? Dau funda+vot la cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

S-ar putea ca intrebarea respectiva sa incalce regulile site-ului si sa fie stearsa.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil întrebarea respectivă a fost ştearsă sau mutată la altă categorie.

| TPU.ro a răspuns (pentru NOname):

Atunci cand intrebarea este mutata la o alta categorie, chiar si daca accesezi vechiul url este condus catre adresa actuala, tocmai pentru a evita astfel de situatii.

Alexandra - TPU

| NOname a răspuns (pentru TPU.ro):

Da? Nu ştiam.
Eu am avut de câteva ori probleme cu link-urile întrebărilor mutate. Dacă aţi găsit o soluţie, e grozav.

| EmaS a răspuns:

Cred ca intrebarea respectiva a fost raportata si stearsa.

| TPU.ro a răspuns:

Intrebarea pe care incerci sa o accesezi a fost eliminata din comunitate.

Alexandra - TPU

evenso
| evenso a răspuns:

Despre care postare este vorba?
De multe ori trebuie sa astepti pana vei putea vedea raspunsurile la intrebarea ta, este posibil si ca cel care a raspuns ulterior sa stearga raspunsul lui si de asta nu il mai poti vedea cu toate ca la notificari apare, ori adminul sa stearga postarea intre timp in cazul daca a incalcat regula site-lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face nimic. Postarea respectiva a fost stearsa din comunitate, datorita incalcarii regulamentului.Deci,si raspunsurile aferente au disparut.Numai bine.

| ciufuliiciii a răspuns:

Si eu am patit asa, sau cateodata nu pot vedea raspunsurile primite sad