| raduqu a întrebat:

am o problema cand pun o intrebare si la notificari imi apare ca mi-a raspuns cineva dau click pe acea persoana si imi apare pagina unde a fost pusa intrebarea! de ce? funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Stii ce sa faci? Deschide (printr-un click) avatarul persoanei care crezi ca ti-a raspuns si urmareste-i raspunsurile. S-ar putea sa-l gasesti acolo, printre multe altele(te ghidezi după ora la care ai postat intrebarea), ori poate cel care ti-a raspuns si-a sters propriul raspuns.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Iti va apărea si raspunsul acelei persoane, uneori cu o intârziere de 1-2 minute. Dar va apărea!

| raduqu explică (pentru floresdemayo):

Au trecut 24 de min si tot la fel! nu ma lasa sa intru!

| floresdemayo a răspuns (pentru raduqu):

Stii ce sa faci? Deschide (printr-un click) avatarul persoanei care crezi ca ti-a raspuns si urmareste-i raspunsurile. S-ar putea sa-l gasesti acolo, printre multe altele(te ghidezi după ora la care ai postat intrebarea), ori poate cel care ti-a raspuns si-a sters propriul raspuns.