| Dontforget a întrebat:

Am o problema cu siteul TPU. De obicei folosesc Google Chrome. Cnad intu pe TPU se incarca site-ul incontinuu si nu apare nimic, iar cand apar pe acel x sa opreasca incarcarea paginii, apare pagina imediat. Pe alte browsere nu se incarca deloc nici dupa de opresc incarcarea. Stie cineva care ar putea fi problema?

2 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna.
Site-ul TPU este plin de reclame si se incarca foarte greu, de acea las bara de noatificari/logat ca/categorii/ce muzica asculti inchise, pentru a mi se incarca mai usorwinking.

| RiZeRy a răspuns:

Salut.Pai merge greu si de aceea.Pai eu stiu ca si mie imi face asa greu.Dar acum folosesc mozila firefox. Funda+vot?