| Skylerx a întrebat:

Am o nelamurire: aproape de fiecare data cand pun o intrebare sau raspuns pe TPU (numai pe TPU) nu mi se incarca paginile. Vreau sa zic ca imi spune ca google chrome nu a putut face aceasta pagina parca. Acum, cand pun vreun raspuns mi-e frica sa nu apara. Deci pun raspunsul, apoi nu se incarca bine, dau 'reincearca', merge si scrie ca raspunsul a fost adaugat, in schimb daca merg la intrebarea respectiva nu apare imediat, cum facea inainte!
Eu stiam ca google chrome merge cel mai bine, in schimb, daca folosesc mozila firefox are ecranul prea mic si m-am obisnuit cu cel de google chrome, iar pe explorer nu mai apare link-ul de la pagina respectiva (de cateva zile face asa). Ma puteti ajuta sa imi ziceti cum sa nu mai faca asa (cu site-ul asta!)? Fundăăă

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc aceeasi problema. crying CRED ca suntem prea multi utilizatori pentru disponibilitatea tehnica momentana a site-ului. I-am luat prin surprindere pe adminii TPU. happy Nu stiu daca acesta e raspunsul corect. Daca am scris tampenii, sper sa fiu iertat si sa ne lamureasca pe amandoi cineva. O seara fumoasa!

1 răspuns:
| ZOZOKid a răspuns:

Eu folosesc browserul Nightly de la Mozilla si am aceeasi problema.