| PikaPikachu a întrebat:

Am o problema...de fiecare data cand vreau sa scriu un raspuns la o intrebare pe TPU dau pe Raspunde (parca asta era) iar apoi ecranul se face mai alb si pur si simplu ramane asa fara sa posteze raspunsul. Ma puteti ajuta? A mai patit cineva asta?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă foloseşti Internet Explorer, înlocuieşte-l cu un alt browser şi problema va dispărea.

| CautNume a răspuns:

Schimba browser-ul.

| Musique a răspuns:

Dacă ai Internet Explorer, schimbă browser-ul.
Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema cu IE de vreo 2 saptamani. In special cu ultimele 2 versiuni.
Pana se repara problema ai 2 optiuni:
-folosesti alt browser:Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, etc.
-poti folosi in continuare TPU.ro cu IE(versiunile 9 si 10 fiind cele cu probleme) dand click pe butonul de compatibilitate din bara de adrese.
http://de.ryerson.ca/exam/images/clip_image002.jpg
Asta pana se repara problema.

| PikaPikachu explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri! :* Am schimbat browser-ul, iar acum merge foarte bine. Merci mult la toti happy