| SnowBal a întrebat:

Am o problema uneori cand vreau sa postez un mesaj, imi scrie ceva : Drepturile tale de autor au incalcat legile din 1995 sau 1595 nu stiu exact. Si apoi mai imi spune ca au obtinut mai multe date despre mine, adica cum ma cheama care e ip-ul meu unde locuiesc, etc. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai folosii cuvinte gen ->>>torr3nt sau fi.le-list,mega-upload,shared-cash, the - file, freak - share si in general nume de hos. turi. Sunt cuvinte care iti blocheaza intrebarea pe TPU (interzise). Daca totusi vrei sa scrii atunci scrie-le deformat (cum am scris eu)

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Acel mesaj apare doar când faci "reclamă" la un site care poate încuraja pirateria. Dacă vrei să le scrii fără să-ți apară acel mesaj, scriele deformat cum le-a scris și NeluL.
Baftă.

| TPU.ro a răspuns:

Acel mesaj apare datorita faptului ca incerci sa postezi continut care are potentialul de a incuraja pirateria. Respecta regulile site-ului si nu mai cere link-uri de la care sa descarci ilegal jocuri.

Alexandra - TPU