| cristitipu a întrebat:

Am observat ca la profilele unora, sub nume, si-au pus o adresa web... imi explicati si mie cum se pune?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intră la "Editare profil", postează un link (oricare doreşti) în căsuţa "URL Blog" şi salvează! Iar link-ul va apărea pe profil în câteva minute-ore, nu imediat. Succes!

| Maariiaa a răspuns:

Bună.

În stânga paginii apare că ești logat. Dă click pe Editare profil. Acolo vezi că scrie URL blog. Acolo pui link-ul respectiv și îți va apărea la profil. Link-ul va apărea în câteva ore, sau minute, depinde.

Numai bine!
Succes!

| CautNume a răspuns:

Dai la "editare profil" si acolo ai "pagina de blog" sau ceva de genu`. funda?