| Lora1 a întrebat:

Am pus o intrebare si nu ma lasa sa vad raspunsurile desi la notificari imi spune ca au raspuns la intrebarea mea! Am dat clic acolo si nu imi arata raspunul dar imi spune sa aleg un raspuns castigator ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Loveyourself a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie ieri n-am putut sa-mi vad nicicum raspunsurile, dar asteapta putin, inchide de mai multe ori fereastra si o sa fie bine o sa ti le arate mai incolo
fnda?big grin

1 răspuns:
| TPU.ro a răspuns:

Daca atunci cand incerci sa vezi intrebarea esti redirectionata spre www.tpu.ro, atunci intrebarea ta a fost stearsa din comunitate.

Alexandra - TPU