| PrincessConsuela a întrebat:

Ce se intampla daca nu aleg un raspuns castigator? Am o intrebare-doua fara nici un raspuns cu funda.

Răspuns Câştigător
| Pisicuța a răspuns:

Nu se intampla nimic, pur si simplu le lasi si gata asta-i tot

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Daca tu consideri ca raspunsurile primite la intrebarile tale nu-ti sunt folositoare si nu merita, atunci nu te obliga nimeni s-o dai. Chiar daca mai primesti din partea site-ului atentionari ca nu ai ales niciun raspuns ca fiind castigator, nu se intampla nimic daca tu nu vrei sa recompensezi pe nimeni cu funda.