| alynut a întrebat:

De ce nu imi arata raspunsurile pe care le primesc la inrebarea pusa? la notificari imi arata ca "am primit raspunsul la intrebare " si cad intru nu imi arata nici un raspuns! sad

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, asa mi-se intampla si mie.Trebuie sa ai rabdare, sa se memoreze in server.La notificari acolo, apesi de exemplu pe utilizatorul care ti-a raspuns la intrebare, apoi iti deschide profilul lui si apesi la el acolo ''raspunsurile date de cutarica'' si cauti acolo intrebarea si raspunsul. Sper ca ti-am fost de ajutor.O seara placutahappyFunda? plzhappy

| alynut explică (pentru Konata):

Bineee. mersi.ai funda :*

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate pe site în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-20 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes. Numai bine.

| adorciocolata a răspuns:

Este normal, trebuie sa astepti cam 10 minute. Daca vrei sa vezi raspunsul, intra la sectiunea,,Comunitatea" (sus, dreapta), scrii numele utilizatorului in casuta,, Cauta", dai click pe profilul respectiv, apesi pe,, vezi raspunsurile" si iti cauti intrebarea scrisa cu albastru si putin mai sus este raspunsul utilizatorului cu negru. Sper ca te-am ajutat!