| anonim_4396 a întrebat:

Am raspuns ieri la o intrebare despre viitorul pandemiei covid. Azi am vrut sa intru iar pe intrebare, ca sa vad ce raspunsuri a mai dat lumea.
Dar vad ca nu mai e intrebarea. Daca intru la raspunsurile mele, nu mai e nici raspunsul meu.
Oare ce se intampla? De ce nu mai e intrebarea?

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt doua variante
1, Intrebarea ta a primit raportu lunor useri seniori, a disparut, dar exista sansa sa reapara in urma verificarilor adminei
2.A primit sesizare, a fost stearsa de admin, iar sansele de recuperare sunt aproape nule.
In ambele cazuri poti scrie la contact sa ceri lamuri.Vei primi raspuns in 3-4 zile.

| ALM2000RO a răspuns:

Aici pe forum ai pus întrebarea și ai dat răspunsurile despre viitorul pandemiei?

| pufulescu0o a răspuns:

Hmm, cam ciudat! Mie imi apar raspunsurile toate, date de mine, si eventual dupa raspunsul meu scrie jos " Intrebarea a fost stearsa"

| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

O fi stearsa intrebarea. De autor sau de admini.