| RainmakerX a întrebat:

Am si eu o nelamurire... am scris 15 minute la un raspuns la o intrebare de la categoria adolescenti *am salvat raspunsul intr-un notepad*

Dupa ce am trimis raspunsul am vrut sa-l vad insa nu-mi aparea la "raspunsurile mele". Am crezut ca este o problema insa atunci cand am cautat intrebarea nu am mai gasit-o deloc.
Oare acea intrebare a fost stearsa de catre un admin sau a fost altceva?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| L1feDRAIN a răspuns:

Verifica la "Postari sterse de admin"

Daca vezi raspunsul tau acolo inseamna ca a fost sters, dar daca nu ai gasit intrebarea, rezulta ca intrebarea cu totul a fost stearsa, nu raspunsul tau.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil

| RainmakerX explică (pentru Fatamuntilor):

Da,am cautat si nu este nicaieri acest raspuns. Nici intrebarea nu este...de aceea cred ca a fost stearsa inainte sa apuc sa dau "posteaza raspunsul".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu s-a postat. Sevmai intampla sa scrie jos pe pagina "răspunsul nu a putut fi publicat"

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

A scris ca s-a postat. Dupa am dat click unde scrie "Vezi raspunsul aici" si nimic. L-am cautat la raspunsurile mele si tot nimic.Am vrut sa postez iarasi caci na, aveam salvat in notepad *da, asa le salvez pe toate -imi place sa fiu sigur ca nu scriu degeaba* si nu am mai gasit intrebarea :/
Eu cred ca au sters-o chiar atunci cand mi-am postat raspunsul caci era una de genul "De ce sunt adolescentii din ziua de azi atat de prosti?"
rolling on the floor