| Rockărița a întrebat:

Am o intrebare.Inainte sa dau un raspuns la o intrebare aveam 164 de raspunsuri(totale). Iar dupa ce am dat raspunsul la intrebare, la raspunsurile mele imi arata ca am tot 164 de raspunsuri.Am asteptat 2 zile si tot nu mi s-a schimbat. Ce se intampla?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O posibila explicatie este ca a fost stearsa definitiv o intrebare la care ai raspuns si cu ea au fost sterse si raspunsurile la acea intrebare. O alta este ca mai sunt defectiuni ale site-ului si la mine sunt vizibile doua defectiuni. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un blocaj pe server iar luni, cel târziu se va face reactualizarea!
Pa, pa.

| Eღilia62 a răspuns:

Hmm,2 zile.Mie mi-au aparut la numar raspunsurile pe care le-am dat ieri.

| tvictory68 a răspuns:

Mai syai un picut