| hereo a întrebat:

Am si eu 2 intrebari: 1. Putem sterge melodiile care apar la Vizualizare profil de la -muzica lui X? Cum? 2.Am vazut ca unii au Raspunsuri si intrebari sterse mie de ce nu imi apare sectiunea asta?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

1. Nu cred...
2. Aceste opţiuni apar numai la cei care au întrebări şi răspunsuri şterse de către adminii. Acestea se şterg doar dacă răspunsurile/întrebările sunt raportate de 2 useri "Seniori".
Numai bine!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Melodiile care apar la profil nu se pot sterge!
Intrebarile tale le stergi daca intrii aici http://www.TPU.ro/site-users/questions/ si dai click pe STERGE (se afla sub fiecare intrebare de-a ta intr-o fereastra rosie)
Raspunsurile le stergi daca intrii aici http://www.TPU.ro/site-users/answered-questions/ si sub fiecare raspuns (mai vechi de 24 ore ai ->Sterge Raspuns.
Succes!

Apache
| Apache a răspuns:

1 ) nu poti sterge melodiile
2 ) functia aia apare numai daca ai raspunsuri sterse, si numai dupa ce te loghezi

| TPU.ro a răspuns:

1. Optiunea de a sterge o melodie va fi implementata.
2. Sectiunea apare doar la acei useri care au intrebari sau raspunsuri sterse de un admin.

Alexandra - TPU

| Ronnix a răspuns:

1) Nu, nu poti sterge melodiile.
2) Optiunea de stergere a intrebarilor ce-ti apartin, a fost inlaturata.