| Natally_3464 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare.Cand merg la "editare profil" imi vad poza pe care vreau sa o am si dupa aceasta cand ma uit pe profil nu apare poza, deci intrebarea este de ce nu se vede poza incarcata?

Răspuns Câştigător
| ionela_7741 a răspuns:

Ba o sa se vada doar ca nu imediat dupa aprox 5 minute aparepoza am patit si eu credeam ca nu mi-a pus-o dar a parut mai tarziu

4 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Presupun ca ti-ai schimbat poza recent, nu e nimic nu si-a facut update forum-ul. Isi face mai greu, ai rabdare v-a aparea in timp.

| WR104 a răspuns:

Poate mai dureaza pana sa se incarce(upload).

| Соlorful a răspuns:

Pentru ca dureaza cam o zi pana apare poza la profil...asa e pe site-ul asta...asteapta ca o sa apara sigur happykiss

| AnquZZi a răspuns:

Poza o sa apara dar dupa un timp.happy